Kontakt

Salon Marlex

Osnovni podaci

Adresa: Kučanska 24, 42000 Varaždin, Republika Hrvatska

MB: 1754211

OIB: 08702655593

PDV IDENTIFIKACIJSKI BROJ: HR08702655593

IBAN: HR7224840081101843393

SWIFT: RZBHHR2X

Kontakt

Tel: +385 42 305112

Fax: +385 42 305012

Info

Radno vrijeme salona pon-pet:
07:00 – 15:00
Radno vrijeme salona sub:
07:00 – 12:00
Upis u sudski registar: Trgovački sud u Varaždinu Tt – 03/1121-2 MBS 070064373.
Temeljni kapital: 15.905.000,00 kn uplaćen u cijelosti.
Članovi uprave: Rauš Marijan, direktor

Salon 2

Osnovni podaci

Adresa: Optujska 2c, 42000 Varaždin, Republika Hrvatska

Kontakt

E-mail: salon2@marlex.hr

Tel: +385 42 500 855

Fax: +385 42 488 480

Info

Radno vrijeme salona pon-pet:
08:00 – 19:30
Radno vrijeme salona sub:
08:00 – 13:00

E-mailovi po službama

  1. Prodaja

    Prodaja Salon Kučan

    Marijan Lončar (voditelj prodaje): mloncar@marlex.hr

    Mladen Cuklin: mcuklin@marlex.hr

    Đurđica Lončar: dloncar@marlex.hr

    Snježana Polančec: spolancec@marlex.hr

    Tanja Bobek: tbobek@marlex.hr

    Dragica Kolac: dkolac@marlex.hr

    Valentina Marčun: vmarcun@marlex.hr

    FAX: +385 42 305 012

    Prodaja Salon 2

    Maja Rođak: mrodjak@marlex.hr

    Jasminka Plic: jplic@marlex.hr

  2. Aluminij

    Marin Bosak: mbosak@marlex.hr

    Marko Slatina: mslatina@marlex.hr

    Tomislav Črep: tcrep@marlex.hr

    Ivica Bjeličić: ibjelicic@marlex.hr

    tel: +385 42 305 112
    Fax: +385 42 305 114
  3. Proizvodnja

    Siniša Poljak, voditelj proizvodnje: spoljak@marlex.hr

    Danijel Milec: dmilec@marlex.hr

    Fax: +385 42 305 114
  4. Tehnička priprema

    Boris Mumlek: bmumlek@marlex.hr

    Matija Peček: mpecek@marlex.hr

    Marijan Krsnik: mkrsnik@marlex.hr

    Luka Korpar: lkorpar@marlex.hr

    Fax: +385 42 305 114
  5. Skladište

    Goran Beli: gbeli@marlex.hr

    Igor Cvetko: icvetko@marlex.hr

    Stjepan Kadi: skadi@marlex.hr

    Marko Njegovec: mnjegovec@marlex.hr

    Tomislav Plantak: tplantak@marlex.hr

    Tel: +385 42 658 343

    Fax: +385 42 658 342
  6. Mjernici

    Miroslav Rožić: mrozic@marlex.hr

    Vlado Kostanjevec: vkostanjevac@marlex.hr

    Marko Stubić mstubic@marlex.hr

    Hrvoje Jozić: hjozic@marlex.hr

    Fax: +385 42 305 012
  7. Kompenzacije

    Danica Kečkan: dkeckan@marlex.hr

    Ksenija Ratkajec: ks.ratkajec@raus.hr

    Fax: +385 42 305 116
  8. Računovodstvo

    Ružica Detić: rdetic@marlex.hr

    Dario Gotal: info@raus.hr

    Kristina Borak: kborak@marlex.hr

    Ilija Ponjavić: i.ponjavic@raus.hr

    Kristijan Lazar: klazar@marlex.hr

    Jasmina Dobrinić: jasmina@raus.hr

    Andreja Zorko: azorko@marlex.hr

    Nada Horvat: nhorvat@marlex.hr

    Tanja Potrebica: tpotrebica@marlex.hr

    Natalija Mavriček: nmavricek@marlex.hr

    Fax: +385 42 305 116
  9. Direktor financija

    Krunoslav Ratkajec: k.ratkajec@raus.hr

    Fax: +385 42 305-116

Kontaktirajte nas

  • 7 + 31 =